Przedstawiamy jedną z naszych firmowych stron internetowych, która działa od roku 2006. Jest to sklep internetowy, powstały w kooperacji z zaprzyjaźnioną agencją reklamy z Zamościa. Dzięki temu w razie potrzeby osobistego odbioru towaru Klienci mają możliwość uczynić to w drugiej lokalizacji, jeśli podwarszawskie Ząbki nie są im po drodze.

W sklepie przedstawiona jest nasza fragmentaryczna oferta na upominki i gadżety reklamowe, które nabyć można zarówno w wersji nie oznakowanej, jak również obrendowane według sprecyzowanego indywidualnego zamówienia.
W sklepie znajdą Państwo między innymi działy zawierające akcesoria biurowe (komplety piśmiennicze, długopisy reklamowe, notesy itd ), elektronikę użytkową (huby usb, kalkulatory, zegary biurkowe i ścienne) czy też dział poświęcony typowym tekstyliom i odzieży reklamowej – takim jak bluzy z polaru, czapki, parasole i plecaki. Oznakowania każdego z tych artykułów możemy dokonać (w zależności od rodzaju gadżetu oraz materiału, z którego jest wykonany i nakładu) kilkoma różnymi metodami. Wykorzystujemy między innymi technikę grawerowania laserowego oraz nadruki reklamowe wykonane metodą tamponową i sitodrukową. W przypadku tekstyliów możliwe jest również wykorzystanie najbardziej popularnej metody do znakowania T-shirtów, bluz bawełnianych i koszulek polo, jaką jest haft komputerowy.

W sklepie przedstawiona jest jedynie część naszej oferty ze względu na mnogość asortymentu, liczbę dostawców, z którymi współpracujemy oraz wahania cen. W przypadku zainteresowania gadżetami, które nie są wyszczególnione na stronie – prosimy o kontakt. Przygotujemy odpowiednią kalkulację, przedstawiając dokumentację fotograficzną, aktualne ceny (uzależnione również od ilości zamówionych upominków) oraz kosztorys wykonania nadruków reklamowych.

Obdarowanie kluczowych kontrahentów atrakcyjnymi dla nich gadżetami (oznakowanymi  Państwa logo) podświadomie wzmacnia więź z firmą. Z kolei wręczenie niezobowiązujących, drobnych upominków np. podczas ogólnodostępnej imprezy plenerowej jest potencjalnym motorem napędowym do zdobycia nowych klientów.

Jeśli myślą Państwo o skutecznej promocji własnej firmy, usługi lub towaru z wykorzystaniem gadżetów reklamowych, które niezmiennie cieszą się niesłabnącą popularnością – zapraszamy do wstępnego zapoznania się z ofertą na: eGadgety.pl – upominki reklamowe oraz do bezpośredniego kontaktu.

Tak wygląda strona główna naszego sklepu z gadżetami (zrzut ekranowy):

Sklep oferujący gadżety reklamowe - widok strony głównej