Kanał RSS

Wyszukaj...

Archiwum wyszukiwania:   tworzenie-stron-zabki


Przygotowaliśmy kolejną ofertę promocyjną. Dotyczy ona stworzenia od podstaw w pełni użytecznej firmowej strony www, która skutecznie zareklamuje Państwa działalność w internecie.

Więcej...

Świadczymy kompleksową obsługę w zakresie zaprojektowania i uruchomienia strony internetowej. O ile nie posiadacie Państwo na ten temat wiedzy bądź odpowiedniej ilości czasu pomożemy już we wstępnych etapach budowy wizerunku firmy w internecie. Dlatego też swoim Klientom oferujemy bezpłatnie:

Więcej...

Tym razem spróbujemy wyjaśnić po co i dla kogo tworzone są katalogi stron internetowych oraz do czego służą :)
Praktycznie każdy świadomy  właściciel strony internetowej, któremu zależy na jej promocji – prędzej czy później zainteresuje się tematem katalogów. Katalog stron internetowych (i to zdecydowanie niejeden) może być po prostu realną szansą na skuteczne zaistnienie firmowej witryny w internecie.

Katalog jest zbiorem wizytówek stron internetowych posegregowanych według tematycznych kategorii.

Więcej...

Już w chwili obecnej praktycznie każdy przejaw działalności gospodarczej powinien znajdować swe odbicie w tak potężnym medium informacyjnym, jakim jest internet.
Coraz większa grupa potencjalnych klientów posługuje się internetowymi wyszukiwarkami (takimi jak Google czy Yahoo) aby odnaleźć wykonawcę usługi, porównać zakres ofert, sprawdzić ceny, zlokalizować wygodną dla siebie w dojeździe siedzibę sklepu stacjonarnego czy firmy.
Ne należy także bagatelizować faktu, że coraz częściej – z powodu braku czasu, dla własnej wygody lub oszczędności finansowych – klienci decydują się na zakupy w sieci. Nawet w przypadku, kiedy dany przedsiębiorca oprócz oprócz sklepu internetowego prowadzi również sprzedaż stacjonarną.

Więcej...