Kanał RSS

Wyszukaj...

Archiwum wyszukiwania:   reklamy-zabki


Wśród stosowanych przez nas do oklejania i dekoracji szyb folii pojawiła się ich nowa odmiana. Jest to przezroczysta folia polimerowa z nadrukowanym fabrycznie na jej całej powierzchni wzorem.

Więcej...

Od niedawna na rynku pojawiła się seria folii przeznaczonych do wykonywania reklam zewnętrznych i grafik na ścianach i elewacjach budynków. Są to folie barwione w masie, dostępne obecnie w 7 podstawowych błyszczących kolorach: białym, czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym i brązowym.

Więcej...

W ofercie naszego studia reklamy znaleźć można usługę oklejania szyb, wystaw oraz witryn dedykowanymi foliami dekoracyjnymi z serii Glass Line. Wykorzystywać je można przede wszystkim na zewnątrz – do:

Więcej...

Litery i formy z tzw. styroduru są najbardziej ekonomiczną metodą wykonywania elementów reklamy przestrzennej, stosowanej zarówno na elewacjach, jak i wewnątrz pomieszczeń.
Styrodur to w rzeczywistości ekstrudowana pianka polistyrenowa XPS, wykorzystywana przede wszystkim jako materiał termoizolacyjny w nowoczesnym budownictwie oraz jako tworzywo w sektorze reklamy.

Więcej...

Do usług oferowanych przez naszą Agencję Reklamy należy również oklejanie szyb, witryn sklepowych i ścianek działowych. Wykonujemy je zarówno na terenie Ząbek, jak również podczas prac wyjazdowych w terenie.

Więcej...