Kanał RSS

Wyszukaj...

Archiwum wyszukiwania:   reklama-odblaskowa


Jednym z podstawowych materiałów używanych w czasie procesu tworzenia reklamy wizualnej są samoprzylepne folie reklamowe. Jeszcze do niedawna (kilkanaście lat temu) ich wybór ograniczony był w naszym kraju do 2-3 producentów i dosyć niewielkiej ilości odmian. Obecnie – ze względu na otwarcie rynku międzynarodowego, gwałtowną ekspansję nowych technologii oraz bezustanne doskonalenie metod produkcji folii – ich asortyment stał się ogromny i ciężki do sklasyfikowania w paru zdaniach…
Folie stały się dziś najczęściej materiałem dedykowanym do ściśle określonych zadań. Ich podział przeprowadzić można na wiele sposobów: w zależności od przeznaczenia, metody obróbki, trwałości, rodzaju powierzchni na których mają być aplikowane, przepuszczalności światła, barwy, sposobu wykończenia powierzchni folii, metody jej wykonania oraz wielu innych.

Więcej...

Studio Reklamy w Ząbkach w swojej ofercie posiada oczywiście usługę oklejania samochodów i pojazdów służbowych z wykorzystaniem praktycznie dowolnego rodzaju grafiki.
Do tego celu wykorzystujemy wyłącznie markowe folie – głównie produkcji niemieckiej. Nawet w przypadku aplikacji na powierzchniach płaskich (bez przetłoczeń) używamy co najmniej folii polimerowych – czyli przeznaczonych do długotrwałej ekspozycji w trudnych warunkach. W przypadku powierzchni obłych lub przetłoczeń używane są przez nas folie wylewane – dedykowane właśnie do takich zastosowań.

Więcej...

Często zdarza się, iż Klienci pytają o tzw. reklamy "odblaskowe". Do ich wykonania wykorzystywana jest ploterowo cięta folia reklamowa o właściwościach refleksyjnych. Znajduje ona zastosowanie w produkcji znaków drogowych, oklejaniu samochodów służbowych (karetki pogotowia, policja i tym podobne służby), brzegowych oznakowań naczep samochodowych oraz reklam niestandardowych, których właściciele pragną uzyskać efekt zwiększonej widoczności w warunkach […]

Więcej...