Kanał RSS

Wyszukaj...

Archiwum wyszukiwania:   przygotowanie-do-druku


Jedną z metod uszlachetniania druku jest nałożenie na pracę wybiórczego lakieru UV (zwanego również „lakierem punktowym„). Miejsca pokryte takim lakierem są bardziej błyszczące niż pozostałe, co znacznie wpływa na urozmaicenie pracy i podniesienie jej walorów estetycznych.

Więcej...

Przygotowanie plików wysyłanych do drukarni w przypadku tłoczenia w druku offsetowym jest podobne jak w przypadku zastosowania lakieru wybiórczego.
Jeśli mają Państwo zamiar wykonać je samodzielnie – poniżej znajduje się kilka ważnych wskazówek:

Więcej...

Od niedawna w ofercie naszego Studia Reklamy pojawiła się opcja tłoczenia na wybranym asortymencie druku offsetowego – takim jak wizytówki, kalendarzyki czy bizneskarty.
Wybrane fragmenty projektu (może to być przykładowo logo firmy) wytłaczane są na papierze przy użyciu indywidualnie wykonanej matrycy.

Więcej...

  W przypadku chęci przygotowania i przekazania nam własnego projektu pod druk offsetowy lub cyfrowy (offset cyfrowy) należy przestrzegać kilku podstawowych zasad, które mogą mieć zasadniczy wpływ na finalny wygląd uzyskanych materiałów reklamowych. Dla obu technik drukarskich zasady te są dosyć podobne. Nie zastosowanie się do nich może wpłynąć zarówno na jakość uzyskanego druku, odwzorowanie […]

Więcej...