Kanał RSS

Wyszukaj...

Archiwum wyszukiwania:   faza-studio


W ofercie Faza Studio znajdują się oczywiście ulotki wykonane metodą druku offsetowego. Stanowią one jedną z najbardziej popularnych form reklamy – spotykaną praktycznie wszędzie.

Więcej...

W ofercie Faza Studio pojawiła nowa pozycja: podkładki pod mysz komputerową wykonywane metodą druku UV. Stanowią one doskonały przykład połączenia gadżetu reklamowego z popularnym przedmiotem typowo użytkowym.

Więcej...

W związku z licznymi zapytaniami naszych Klientów o wizytówki na papierach ozdobnych postanowiliśmy wprowadzić ten asortyment do naszej standardowej oferty reklamowej.

Więcej...

Przygotowanie plików wysyłanych do drukarni w przypadku tłoczenia w druku offsetowym jest podobne jak w przypadku zastosowania lakieru wybiórczego.
Jeśli mają Państwo zamiar wykonać je samodzielnie – poniżej znajduje się kilka ważnych wskazówek:

Więcej...

W ofercie naszych usług poligraficznych znajduje się między innymi wykonanie spersonalizowanych bloczków klejonych oraz bloczków samokopiujących.
Bloki klejone z papieru offsetowego wykorzystywane są najczęściej przez lekarzy i farmaceutów do wypisywania zaleceń dla pacjentów. Można użyć ich jednak jako notesu stanowiącego skuteczne narzędzie promocji praktycznie każdej branży – ze względu na możliwość umieszczenia na kartkach dowolnego tekstu, grafiki lub znaku firmowego.
Bloczki samokopiujące wykorzystywane są z kolei najczęściej w przedsiębiorstwach wydających swoim klientom różnego rodzaju pokwitowania lub zaświadczenia. Wykorzystuje się je również jako firmowe faktury, rachunki, potwierdzenia wpłaty itp.

Więcej...