Prezentujemy utworzony przez FAZA Studio – Reklamowy Katalog Stron. Ma on za zadanie promocję interesujących stron internetowych – ukierunkowany jest przede wszystkim na witryny komercyjne: wizytówki firm, sklepy internetowe itd. Nie jest to jednak typowy katalog firm – gdyż znaleźć w nim można również wpisy ciekawych stron prywatnych.

Ten katalog powstał z użyciem skryptu bezpłatnego, krajowego autorstwa. Swego czasu bardzo popularny skrypt katalogowy w chwili obecnej zdecydowanie "podupadł" poprzez wykorzystywanie go przez osoby mało odpowiedzialne do tworzenia w sposób masowy stron pozbawionych praktycznie kontroli administracyjnej nad dodawanymi do nich treściami. Takie nieprzemyślane działania powodowały masowe przyznawanie filtrów i banów na utworzone katalogi – stawały się więc one w ciągu krótkiego okresu czasu praktycznie zupełnie bezużyteczne.

Postanowiliśmy spróbować, jak aktualnie na "silnik" zareagują internetowe wyszukiwarki – gdy katalog będzie stroną zadbaną, moderowaną i w pewien sposób niepowtarzalną. Oryginalność tę staraliśmy się uzyskać poprzez delikatne zmiany w strukturze kodu oraz nadanie unikalnej szaty graficznej.
Na dzień dzisiejszy młodziutka w sumie witryna posiada dosyć dobre zaindeksowanie zgromadzonych wpisów, które mamy nadzieję będzie sukcesywnie wzrastać – w miarę dodawania i akceptacji kolejnych zgłoszeń.

Katalog nie posiada (z powodu ograniczeń skryptu) podziału na kategorie tematyczne. Jednak dzięki wbudowanej (szybko działającej) wyszukiwarce oraz możliwości filtrowania wpisów ze względu na kolejność dodania oraz tagi nie powinno być żadnym problemem odszukanie w nim interesujących odwiedzającego treści.
Zapraszamy więc do zapoznania się z możliwościami i obecnym wyglądem Reklamowego Katalogu Stron.

Polecany adres to: http://reklama.faza.warszawa.pl
Poniżej znajduje się zrzut ekranowy, pokazujący wygląd strony głównej moderowanego katalogu.

Reklamowy Katalog Stron - wygląd