Plakat reklamowy niskonakładowy, proponowany przez FAZA Studio wykonany jest na offsetowej maszynie cyfrowej. Dzięki temu uzyskujemy możliwość uzyskania niewielkich nakładów (już od 50 sztuk) nie obciążonych dodatkowymi kosztami tradycyjnej przygotowalni. Plakaty drukowane są w przestrzeni kolorystycznej CMYK, dlatego też możliwe jest użycie w projekcie prawie dowolnych symboli, rysunków, ilustracji czy fotografii. Ewentualnie występujące w nim kolory z palety PANTONE powinny zostać przekonwertowane na standardowy CMYK.

Plakaty te doskonale sprawdzają się w krótkotrwałej promocji towarów, punktów handlowych i usługowych, imprez, wydarzeń – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, będąc istotnym nośnikiem widocznej informacji.
Ich niewątpliwym atutem jest wysoka jakość w połączeniu ze stosunkowo niską ceną oraz dostępnym niedużym nakładem.

Metoda druku: cyfrowy offset, pełen kolor (CMYK)

Zadruk: jednostronny (4 CMYK + 0)

Papier: powlekana kreda błyszcząca, gramatura 130g/m2

Rozmiar: 297×420 mm użytek (A3)

Spad projektu: 3 mm

Opcje dodatkowo płatne:
– zmiana gramatury papieru na 170 lub 200g/m2

Cena pakietu 50 szt: 160 PLN netto
Cena pakietu 100 szt:
230 PLN netto

Uwaga: podane ceny nie obejmują kosztów wykonania projektu graficznego (którego cena jest uzależniona od indywidualnych ustaleń i wymagań Klienta) oraz ewentualnie mogących wystąpić kosztów dostosowania „gotowego” projektu dostarczonego przez Klienta w sposób niezgodny z wytycznymi odnośnie zawartej przestrzeni kolorystycznej, formatu pliku, zadanej wielkości spadu oraz tym podobnych.