Polecamy Państwu naszą ostatnią produkcję internetową – Handlowy katalog sklepów i firm. Jest to wbrew pozorom pomysł nieco nowatorski. Chociaż katalogów stron w internetowej sieci jest już dosyć dużo, istnieją także spisy tematyką nawiązujące do sklepów internetowych, to my postanowiliśmy rozszerzyć nieco zakres gromadzonej tu tematyki wpisów.
W katalogu – oprócz promocji typowych przedstawicieli z dziedziny sprzedaży: sklepów (w tym internetowych), hurtowni, dystrybutorów i importerów przewidzieliśmy również miejsce dla wielu firm, które handel w jakimś sensie obsługują. Są to zarówno przedsiębiorstwa pozwalające wstępnie uruchomić sklep (dostawcy mebli i wyposażenia, systemów ekspozycyjnych towaru, systemów fiskalnych, firmy remontowe), jak też takie, które wspomagają działanie placówek już działających. Są to serwisy informatyczne, firmy zajmujące się logistyką i magazynowaniem, firmy transportowe, doradcy podatkowi czy też nawet agencje reklamy, zapewniające oznakowanie oraz promocję sklepów.
W przypadku sprzedaży internetowej, do firm pomocniczych zaliczyć można zarówno dostawców hostingu, jak i twórców stron www, firmy kurierskie i wiele innych przedsiębiorstw.

Jeżeli również działalność Państwa firmy związana jest w pewnym sensie z obsługą handlu wirtualnego czy tradycyjnego lub posiadacie Państwo sklep internetowy  – zapraszamy do dodawania wpisów. Katalog oprócz odnośnika do strony internetowej oraz jej opisu, pozwala również zamieścić podstawowe informacje na temat danych adresowych, udostępnionych klientom sposobów płatności oraz metod kontaktu z każdym przedsiębiorstwem.
Dodanie własnego anonsu może być całkowicie darmowe, można również wnieść niewielką – wręcz symboliczną – opłatę za dodatkowe opcje promocyjne.
Cała procedura zgłoszenia własnej strony internetowej jest dokładnie opisana w regulaminie. Prosimy przeczytać go i stosować się do jego zapisów. Szczególną uwagę zwrócić należy na przygotowanie unikalnego opisu własnej działalności – czyli takiego, który nie był już użyty w żadnym innym miejscu. Katalog sklepów przyjmuje bowiem tylko opisy starannie wykonane, bezbłędne i nie duplikowane. Tradycyjnie już (jak wszystkie inne uruchomione przez nas) jest bardzo starannie moderowany.

Zapraszamy do odwiedzin – być może dzięki naszemu spisowi i zgromadzonym w nim informacjom będziecie mogli Państwo nawiązać długotrwałe kontakty biznesowe lub zdobyć całkiem nowych klientów na sprzedawane przez siebie towary.  Odnalezienie potrzebnych informacji w katalogu jest proste i szybkie – mogą Państwo skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się obok menu lub wybrać przeszukiwanie poszczególnych kategorii wpisów.

Proszę odwiedzać nas pod adresem: http://askway.biz :)

Poniżej przedstawiamy jeszcze wygląd strony głównej, wykonany oczywiście według naszego projektu. Tym razem postawiliśmy na grafikę jasną z bardzo kontrastowymi elementami w kolorze czerwonym. Mamy nadzieję, że przypadnie do gustu osobom odwiedzającym katalog :)

Handlowy katalog firm - strona główna