Prezentujemy kolejną stronę firmową utworzoną przez FAZA Studio. Jest nią moderowany katalog stron internetowych. Moderowany – czyli taki, w którym każdy zgłoszony do niego wpis zostaje przed opublikowaniem przejrzany pod kątem zgodności z regulaminem, a opisywana strona – odwiedzona i oceniona przez administratora. Jeśli stwierdzi on, że witryna jest potencjalnie przydatną dla odwiedzających ją internautów – jej opis zostaje uaktywniony w katalogu i zaczyna być publicznie dostępny.

Katalogi stron są więc narzędziem promocji stron w internecie. Pozwalają zwiększyć ich oglądalność, a co za tym idzie – zdobywać ich właścicielom nowych użytkowników. W przypadku witryn firmowych – są to potencjalni klienci, w przypadku sklepów internetowych – być może kolejni kupujący. Dodatkowym zyskiem dla właściciela strony internetowej dodanej do zadbanego katalogu jest pozyskanie dla niej dodatkowego linka, który w pewien mniejszy lub większy sposób ma wpływ na wysokość pozycji danej witryny w rankingach wyszukiwarek internetowych.

Katalog Elita jest pierwszym z utworzonych (przez Agencję Reklamy Ząbki, oczywiście) spisów stron – przy jego uruchomieniu testowaliśmy użyteczność oprogramowania krajowego autorstwa. Komercyjny skrypt, jakim jest SEOKatalog posiada bardzo bogate możliwości konfiguracji, co w pewnym stopniu usiłowaliśmy wykorzystać, nadając mu również dodatkowo indywidualną szatę graficzną.
W wyniku naszej pracy powstał Moderowany katalog stron – Elita -mający na chwile obecną w swojej bazie prawie 800 zweryfikowanych i zaakceptowanych wpisów.
Dodanie własnej strony internetowej do naszej bazy może być całkowicie bezpłatne. Wystarczy w tym celu skorzystać z formularza kontaktowego (umieszczonego na stronie w dziale "Kontakt") i zwrócić się do nas po potrzebną ilość kodów umożliwiających dokonanie darmowego wpisu. Jest to rodzaj zabezpieczenia, który musieliśmy wprowadzić ze względu na pojawiającą się coraz większą ilość zgłoszeń , nie spełniających regulaminowych założeń.
Możliwe jest również dokonanie wpisu w opcji wyróżnionej (tzw. wpis premium), która powoduje zwiększoną widoczność strony w katalogu na określony czas 60 lub 180 dni, co w zupełności wystarcza do jej efektywnej promocji i skutecznej reklamy w internecie. Opcje promocyjne można po ich wygaśnięciu przedłużyć na kolejny okres.

Grupy wpisów podzielone zostały przez nas na kategorie tematyczne, dzięki czemu ułatwione jest zarówno ich dodawanie, jak również późniejsze przeglądanie przez użytkowników. Wśród najbardziej popularnych kategorii na chwilę obecną wybijają się: Sklepy internetowe oraz Strony firmowe, do których dotarcie jest wręcz intuicyjne. Na stronie głównej znajdują się bowiem tematyczne ikony z opisami, do dyspozycji oddana została też mapa strony oraz tradycyjne okienko wyszukiwania.

Zapraszamy do odwiedzin – korzystanie z  katalogu zdecydowanie przyspiesza znalezienie sprawdzonej, wartościowej strony – nie trzeba przebijać się już przez gąszcz linków podawanych przez internetowe wyszukiwarki w odpowiedzi na najprostsze nawet zapytanie.

Wygląd strony głównej katalogu prezentujemy na poniższej grafice:

Katalog stron www Elita