Kanał RSS

Wyszukaj...

Archiwum działu:   Aktualności


Na stronie uruchomiliśmy nowy dział prezentujący katalogi online, pozwalające zapoznać się z naszą aktualną ofertą na gadżety reklamowe.
Na chwilę obecną aktywny jest już pierwszy z nich – zawierający ofertę popularnych artykułów promocyjnych:

Więcej...

W związku z licznymi zapytaniami naszych Klientów o wizytówki na papierach ozdobnych postanowiliśmy wprowadzić ten asortyment do naszej standardowej oferty reklamowej.

Więcej...

Od niedawna w ofercie naszego Studia Reklamy pojawiła się opcja tłoczenia na wybranym asortymencie druku offsetowego – takim jak wizytówki, kalendarzyki czy bizneskarty.
Wybrane fragmenty projektu (może to być przykładowo logo firmy) wytłaczane są na papierze przy użyciu indywidualnie wykonanej matrycy.

Więcej...

Od początku roku władza ustawodawcza zafundowała nam niestety zmiany stawek VAT. Obecnie na usługi reklamowe wynosi on 23%. Proszę mieć to na uwadze podczas planowania wydatków na reklamę. Przypominamy, ze podawane przez nas na niniejszej stronie ceny są wyłącznie orientacyjne. W branży reklamy wizualnej często w zależności od stopnia skomplikowania zlecenia, metody jego wykonania, doboru […]

Więcej...

Miło nam poinformować, że od dnia dzisiejszego nawiązaliśmy współpracę z kolejnym dostawcą gadżetów reklamowych. Specjalizuje się on w samodzielnej produkcji długopisów reklamowych – jest więc zarazem producentem i bezpośrednim dystrybutorem, nie korzystającym z usług pośredników. Otrzymaliśmy już wzorcowe egzemplarze kilkunastu wzorów do przetestowania. Trzeba przyznać, że widać tu europejską jakość wykonania upominków – choć są […]

Więcej...