Dodatkowa strona informacyjna przeznaczona dla osób zainteresowanych promocją własnej działalności biznesowej dzięki wykorzystaniu niekwestionowanej potęgi upominków reklamowych.
Została ona utworzona przez naszą Agencję Reklamy jako zupełnie indywidualna witryna, działająca jednak w obrębie domeny sklepu internetowego eGadgety.pl.

W miarę swych możliwości czasowych publikujemy tutaj szczegółowe opisy wybranych gadżetów  – takich, które szczególnie przypadły do gustu nam lub naszym Klientom ze względu na atrakcyjny wygląd, cenę, użyteczność lub uznanie wśród osób obdarowywanych. Przedstawiamy tutaj starannie wyselekcjonowane (spośród tysięcy dostępnych na rynku) gadżety reklamowe, które – naszym zdaniem – doskonale spełniają swoje promocyjne zadanie, oferując realnie wysoką jakość za rozsądne pieniądze. Co nie jest w dzisiejszych czasach wcale takie oczywiste :).
Znajdą tu Państwo również informacje o zmianach cen, nowościach w naszej ofercie oraz gadżetach wycofanych ze sprzedaży przez producentów lub bezpośrednich importerów.
Każdy z opisywanych artykułów oprócz naszej oceny, charakterystyki materiałowej i wymiarowej posiada również stosowną poglądową fotografię, dane o minimalnej wielkości zamówienia oraz sugestie co do wielkości i wyboru techniki wykonania nadruku reklamowego.
Artykuły przyporządkowane są do konkretnych kategorii tematycznych, takich jak: Artykuły biurowe (znajdują się w niej np. długopisy reklamowe i zakreślacze tekstu) czy Elektronika, dzięki którym łatwiejsze staje się odnalezienie opisu poszukiwanego upominku.

Osobny dział strony stanowi część informacyjna, w której przybliżamy najbardziej popularne techniki wykonania nadruków i oznakowań reklamowych. Dzięki skróconemu opisowi tych technologii w pewnym stopniu sami Państwo będziecie już w stanie określić, która z metod jest najwłaściwsza dla obrendowania gadżetów wybranych z naszej oferty.

Mamy nadzieję, że strona będzie przydatną i z czasem – w miarę rozbudowy – zacznie cieszyć się Państwa uznaniem. Zapraszamy więc na stronę: Gadżety reklamowe: informacje.
Jednocześnie przypominamy, iż prezentowana na łamach strony informacyjnej oraz sklepu eGadgety oferta jest jedynie niewielkim fragmentem dostępnego asortymentu. Oglądanie, mierzenie, opiniowanie i opisywanie wszystkich po kolei gadżetów reklamowych przekracza zdecydowanie nasze możliwości czasowe oraz chęci – wolimy ten czas przeznaczyć na bardziej konstruktywne zajęcia :) Dlatego też zapraszamy do zadawania pytań ofertowych poprzez formularz: Kontakt w przypadku, gdyby chcieli Państwo uzyskać informacje o nie wymienionych na stronie rodzajach i modelach upominków. Przedstawimy wtedy indywidualną ofertę wraz z wyceną i kosztorysem wykonania nadruków z uwzględnieniem konkretnej metody, ilości kolorów, wielkości i nakładu.

Wygląd strony informacyjnej prezentuje się następująco:

Gadżety reklamowe - internetowa strona informacyjna