Do oferty gadżetów reklamowych wprowadziliśmy jako stałą pozycję sportowe bidony i shakery. Stanowią one niezwykle atrakcyjną i skuteczną formę reklamy dla wszelkiego rodzaju placówek rekreacyjnych, takich jak siłownie, kluby fitness, ośrodki sportowe czy baseny.

Znaleźć mogą zastosowanie jako drobne nagrody w konkursach dla dzieci lub zawodach sportowych, a z racji powszechnej mody na aktywne spędzanie wolnego czasu istnieje duże prawdopodobieństwo, że gadżet taki pozostanie w użytkowaniu, a nie spocznie zapomniany gdzieś w szufladzie.

Zalety bidonów/shakerów, które możemy dla Państwa przygotować:

  • kilkanaście wzorów do wyboru (różniących się między innymi pojemnością – już od 400 ml)
  • atrakcyjna cena jednostkowa nawet przy małym nakładzie
  • duża powierzchnia do zadruku reklamowego
  • możliwość zamawiania małych partii – niektóre modele dostępne już od 48 szt.
  • atrakcyjny design

Pojemniki wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu i polietylenu nie zawierającego BPA. Dopuszczone są do kontaktu z żywnością (wymagane certyfikaty EU) oraz posiadają oznaczenie recyklingowe LDPE o numerze 4. Nadają się więc świetnie do przechowywania wszelkich odżywek, gainerów, napojów izotonicznych czy nawet napojów dla dzieci.

Każdy z bidonów/shakerów możemy dla Państwa trwale oznakować metodą sitodruku „na okrągło” – wzorem jedno- lub wielokolorowym.
Kalkulacja wykonywana jest każdorazowo indywidualnie w zależności od wybranego modelu, ilości sztuk i rodzaju nadruku. Zapraszamy do składania zapytań.