Zapraszamy do odwiedzenia naszej najstarszej strony internetowej – wykonanej kilka lat temu jako firmowa wizytówka Agencji Reklamy z Ząbek. Z racji tej właśnie "wiekowości" nie znajdą tu Państwo przejawów najnowszej myśli webmasterskiej, wizualnych wodotrysków, trójwymiarowych animacji i innych tego rodzaju ozdobników. Dzięki temu wyróżnia się ona nieco swą prostotą spośród wielu innych, atakujących nas zewsząd po wejściu do internetu. Dokładnie takie zresztą były jej założenia.
Witryna w sposób najprostszy i (mamy nadzieję) przejrzysty informuje o zakresie wykonywanych przez nas prac reklamowych, pokazuje wybrane i sfinalizowane, udokumentowane fotografiami prace (na zasadzie portfolio), udostępnia podstawowe informacje kontaktowe, przedstawia listę wybranych Klientów, oraz w kilku słowach opisuje nasz (czyli FAZA Studio) stosunek do zlecanych nam realizacji.

Zajmujemy się przede wszystkim realizacjami z dziedziny reklamy zewnętrznej oraz poligrafii. Wykonujemy wszystkie popularne obecnie formy reklamowe – takie jak tablice informacyjne, szyldy, aluminiowe kasetony z wewnętrznym źródłem światła, blokowe litery przestrzenne, banery, wydruki wielkoformatowe czy też oklejanie firmowych samochodów – zarówno wielokolorowymi, skomplikowanymi grafikami, jak też tymi prostymi – zawierającymi jedynie logo i dane adresowe.

Prowadzimy również sprzedaż szerokiego asortymentu gadżetów reklamowych – począwszy do najbardziej popularnych, takich jak długopisy reklamowe, poprzez odzież promocyjną i tekstylia, a kończąc na upominkach reklamowych z kategorii elektroniki czy drogich, prestiżowych zestawach artykułów piśmienniczych. Oczywiście zajmujemy się również znakowaniem i wykonywaniem nadruków na każdym z tych wyrobów. Szczegółowe informacje znaleźć można na naszych tematycznych stronach internetowych: eGadgety – sklep internetowy oraz informacje o gadżetach reklamowych.

Dosyć istotną część naszych prac stanowi projektowanie graficzne – zarówno na potrzeby identyfikacji wizualnej, jak też typowo poligraficzne. Wykonujemy projekty i skład DTP materiałów do druku offsetowego oraz cyfrowego. Od lat współpracujemy z kilkoma zaufanymi drukarniami, dzięki czemu możemy zaofiarować naszym Klientom przystępne ceny połączone z wysoką jakością wykonania na wizytówki, różnego formatu ulotki, plakaty, kalendarze biurkowe i wiszące oraz wiele innych wyrobów tego rodzaju.

Nie jest nam obce tworzenie stron internetowych (ich projektowanie i uruchamianie) oraz późniejsza promocja w sieci. Służymy w tej dziedzinie doradztwem – zarówno w zakresie namingu, rejestracji, jak również w doborze hostingu oraz przygotowywaniu strategii marketingu internetowego.

Jak widać – robimy prawie wszystko w zakresie reklamy wizualnej – od najprostszej (lecz bardzo znaczącej) wizytówki po kompleksowe oznakowanie siedzib firm. Na dodatek – fachowo i z zaangażowaniem. Zachęcamy więc do odwiedzenia strony: Agencja Reklamowa Ząbki: FAZA Studio – tam będą mieli Państwo okazję dowiedzieć się o nas więcej.

Poniżej obecny wygląd naszej internetowej wizytówki:

Strona internetowa FAZA Studio